Wszystko co dobre kiedyś się kończy

„Wszystko co dobre kiedyś się kończy” można było powiedzieć przy pożegnaniu z młodymi ludźmi z Hiszpanii. Pielgrzymi gościli u nas przez kilka dni, a dali się poznać jako ludzie otwarci i serdeczni. Swoją postawą urzekli parafian wśród których mieszkali, czego dowodem były liczne łzy, jakie cisnęły się im do oczu w dniu wyjazdu. Jak wielka wytworzyła się więź pomiędzy ludźmi z dwóch różnych krajów świadczy fakt, że Hiszpanie w trakcie pobytu traktowali swoich gospodarzy, jak rodziców, śmiało nazywając ich mamą i tatą. Na pamiątkę wizyty przyjaciół z Madrytu pozostają nie tylko zdjęcia i krótkie filmiki, ale także krzyż ofiarowany naszej parafii z którym pielgrzymowali.

Jednym z owoców pielgrzymki Hiszpanów na ŚDM i ich wizyty w domach naszych parafian są artykuły, które ukazały się na jednym z portali internetowych: ARTYKUŁ ARTYKUŁ2

Zapraszamy do zapoznania się również z drugim artykułem na temat ŚDM w naszej parafii: ARTYKUŁ

 

1

GALERIA

Czytaj więcej

Koncert Singing Europe – 23.VII.2016

Dzień trzeci naszym pielgrzymom z Hiszpanii upłynął na spotkaniu z ks. Arcybiskupem Józefem Kupnym oraz na wspólnej modlitwie z młodymi posługującymi się językiem hiszpańskim. Zakończeniem dnia był udział w koncercie Singing Europe na którym wystąpiła siostra zakonna Cristina Scuccia – triumfatorka „The Voice of Italy” oraz chór składający się z tysiąca osób.

20160723_192038 (1024x576)

 

GALERIA

Czytaj więcej