Ogłoszenia Duszpasterskie

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7 sierpnia 2022 roku

1. W dzisiejszą niedzielę, adoracyjną, o godz. 18.00 zmiana Tajemnic Różańcowych, a o godz. 18.30 nieszpory.

Na Mszy św. o 12.30 poświęcenie plecaków medycznych, które dzięki ofiarności i wsparciu naszych Parafian zostaną przekazane ratownikom w Ukrainie.

2. We wtorek, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), współpatronki Europy, naszej wrocławianki.

3. Nabożeństwa duchowych uczestników pielgrzymki na Jasną Górą, w niedzielę, w poniedziałek i we wtorek o godz. 20.30. W środę, na zakończenie pielgrzymki, o godz. 6.30 godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, a o godz. 7.00 Msza św. w intencji pielgrzymów.

4. W środę, o godz. od 15.00 do godz. 18.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie adoracja w ciszy, o godz. 17.30 godzinki i nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

5. W sobotę zapraszamy na Mszę św. wieczorną i nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy, aby na procesję zabrać ze sobą świece.

6. Za tydzień w niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu i Wyższe Metropolitarne Seminarium Duchowne.

7. W przyszłą niedzielę, o godz. 18.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

8. Zapraszamy naszych Parafian na lato filmowe, w przyszłą niedzielę 14 sierpnia, o godz. 20.00 na projekcję filmu „Cud Guadalupe”, a w poniedziałek 15 sierpnia na film „Nędzarz i madame”, o św. Bracie Albercie.

9. Zapraszamy na V Archidiecezjalną Pielgrzymkę Czcicieli Maryi, Wspólnot Żywego Różanca do Henrykowa w dniu 20 sierpnia. Zapisy w zakrystii.

10. Dziękujemy naszym Parafianom za obecność, wszelkie wyrazy zrozumienia, życzliwości i przekazane ofiary na potrzeby Kościoła. Życzymy błogosławionego, bezpiecznego i zdrowego tygodnia wakacyjnego.

11. W związku ze wzrostem liczby zakażeń koronawirusem, w trosce o nasze życie i zdrowie, zachęcamy do noszenia maseczek oraz zachowania dystansu podczas uczestnictwa w liturgii.

12. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, a także cytatów z Pisma Świętego.