Ogłoszenia Duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XVIII Niedziela Zwykła

1 sierpnia 2021 r.

1. W dzisiejszą niedzielę adoracyjną, o godz. 18.00 zmiana Tajemnic Różańcowych, a o godz. 18.30 nieszpory.

O godz. 19.00 Msza św. w intencji solenizanta Księdza Wikariusza Krzysztofa.

2. Od południa 1 sierpnia do północy 2 sierpnia w kościołach parafialnych można uzyskać odpust zupełny, tzw. Porcjunkuli.

3. Od wtorku zapraszamy wszystkich Parafian na nabożeństwa duchowych uczestników pielgrzymki na Jasną Górą, o godz. 20.30 w naszym Kościele.

4. W środę, o godz. od 15.00 do godz. 18.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie adoracja w ciszy, o godz. 17.30 nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

5. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.

6. W pierwszy piątek, spowiedź św. od godz. 17.30.

7. W piątek, święto Przemienienia Pańskiego i dzień modlitw Wspólnoty Nieustającego Różańca Świętego.

8. W pierwszą sobotę miesiąca, Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny o godz. 7.00 i nabożeństwo.

9. W przyszłą niedzielę, o godz. 18.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.

10. Za tydzień w niedzielę ofiary złożone na tacę będą przeznaczone na Papieski Wydział Teologiczny we Wrocławiu i Wyższe Metropolitarne Seminarium Duchowne.

11. Dziękujemy naszym Parafianom za obecność, wszelkie wyrazy zrozumienia, życzliwości i przekazane ofiary na potrzeby Kościoła. Życzymy błogosławionego, bezpiecznego i zdrowego tygodnia wakacyjnego.

12. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek oraz o zaleceniu zachowania 1,5 m dystansu podczas uczestnictwa w liturgii.

13. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, a także cytatów z Pisma Świętego.