Bł. Karolina Kózkówna

Od tego roku, decyzją Papieża Franciszka, diecezjalny etap Światowych Dni Młodych będzie obchodzony w Niedzielę Chrystusa Króla (do tej pory obchodzony był w Niedzielę Palmową). Nasza Parafia w dniu obchodów Światowego Dnia Młodych wzbogaci się w kolejne relikwie- bł. Karoliny Kózkówny. Zostaną one uroczyście wprowadzone do naszej Świątyni 21 listopada, podczas Mszy św. o godz. 12:30. Bł. Karolina zostanie ogłoszona Patronką młodzieży naszej parafii. Wprowadzenie relikwii poprzedzi dziewięciodniowa Nowenna ku czci bł. Karoliny, na którą zapraszamy codziennie, od 12 do 20 listopada, po wieczornej Mszy św. 

Zachęcamy też do zapoznania się z życiorysem bł. Karoliny, który można znaleźć na stronie Sanktuarium Błogosławionej w Zabawie. Link do strony Sanktuarium zamieszczony poniżej. 

http://sanktuariumzabawa.pl/index.php/pl/