Oddanie33- zapraszamy na ogólnopolskie rekolekcje internetowe

ODDANIE33 – droga do serca Jezusa i Maryi

Projekt ODDANIE33 to 33 dni przygotowania do całkowitego oddania się Matce Bożej, a za Jej pośrednictwem – Jezusowi. 8 września 2020 roku rozpoczynają się ogólnopolskie rekolekcje organizowane przez Fundację Tota Tua oraz redakcję “Miłujcie się!”. Projekt jednoczy różne środowiska, ruchy oraz wspólnoty katolickie.

Duchowość całkowitego oddania się Matce Bożej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymała pełne błogosławieństwo Kościoła. Droga oparta na Traktacie o prawdziwym nabożeństwie do Najświętszej Maryi Panny św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. – Słowa Jezusa: „OTO MATKA TWOJA” to słowa dla każdej i każdego z nas! Chcemy odkryć niesamowitą bliskość, miłość i czułość Jezusa i Maryi. To doświadczenie potrafi przemienić całe życie – przekonują organizatorzy projektu ODDANIE33.

Ogólnopolskie 33-dniowe rekolekcje rozpoczną się 8 września 2020 r. uroczystą Mszą św. w Gietrzwałdzie. Taką datę wybrano nieprzypadkowo – 8 września obchodzone jest w Kościele święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, a także jest to rocznica objawień w Gietrzwałdzie. Ale – jak zaznaczają organizatorzy projektu ODDANIE33 – 33-dniowe rekolekcje można rozpocząć w dowolnym terminie.

Rekolekcje przygotowane w ramach projektu ODDANIE33 będą odbywać się za pośrednictwem mediów. Na stronie internetowej: www.oddanie33.pl znajdą się wszystkie rozważania, potrzebne do odbycia rekolekcji. Codziennie rano – na kanałach oraz stronach zaangażowanych w projekt ODDANIE33 – pojawią się gotowe teksty oraz materiały video z medytacją na dany dzień rekolekcji. Codziennie będą się odbywać dwie transmisje na żywo: o godz. 20:00 na kanale „Miłujcie się!” w serwisie YouTube (sygnał będzie przekazywany na wszystkie inne kanały YouTube zaangażowane w projekt) i o godz. 21:15 na facebookowym profilu „Miłujcie się!” – „rekolekcje dla zabieganych” (skrócona do 15 minut forma rekolekcji). Rekolekcje codziennie będą też transmitowane w rozgłośniach radiowych.

 

ZAPRASZAMY!!!!