Obchody piątej rocznicy śmierci Księdza Prałat Franciszka Skorusy

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z uroczystych obchodów piątej rocznicy śmierci Księdza Prałat Franciszka Skorusy, które miały miejsce 2 i 3 października 2015 r.. W piątek 2.10.2015 r. o godz. 18.00 odprawiona była Msza Święta pod przewodnictwem J. E. Ks. Bp. Ignacego Deca z udziałem księży z dekanatu i księży, którzy wspólnie z Księdzem Prałatem przeżywali lata seminaryjne. Po Mszy Św. odsłonięto i poświęcono tablicę upamiętniającą nadanie przez J.E. Ks. Abp. Józefa Kupnego domowi parafialnemu imienia Księdza Prałata Franciszka Skorusy. Natomiast w sobotę 3.10.2015 r. o godz. 18.00 odprawiona była Msza Święta pod przewodnictwem Ks. Inf. Adama Drwięgi z udziałem księży współpracowników śp. Księdza Prałata Franciszka Skorusy. Po Mszy Św. odsłonięto wystawę zdjęć poświęconą pamięci Księdza Prałata Franciszka Skorusy. Na uroczystości rocznicowe przybyła rodzina Księdza Prałat z Chochołowa oraz licznie zgromadzili się parafianie.

SONY DSC

Zapraszamy do odwiedzania strony poświęconej pamięci Księdza Franciszka: www.franciszekskorusa.pl