Niedziela misyjna

Już niedługo, bo 17 marca będziemy przeżywać kolejną niedzielę misyjną.  Jest to dzień w którym w sposób szczególny poprzez modlitwę i post wyrażamy naszą solidarność z misjonarzami. Możemy także poprzez materialny dar serca wesprzeć Kościół w krajach misyjnych. W tym roku, wzorem lat ubiegłych, pragniemy również wspomóc działalność s. Hanny Gnatowskiej, która posługuje w Kamerunie. Naszym zamiarem jest zakup tabliczek kredowych, na których dzieci będą mogły uczyć się pisać, liczyć i poznawać Boże przykazania. W tym celu zapraszamy wszystkich po Mszach św. do kawiarenki, gdzie przy kawie i ciastku, będzie można taką pomoc ofiarować.

Zdjęcie dzieci ze szkoły św. Pawła w Nkoum w Kamerunie:

IMG-20190305-WA0018

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Papież Franciszek w nagranym spocie zachęca nas do modlitwy w intencji Kościoła misyjnego: