XVII Dzień Papieski w naszej parafii

8 października świętowaliśmy w naszej parafii , kolejny już, XVII Dzień Papieski, pod hasłem : „Idźmy naprzód z nadzieją”. 
W tym dniu przypominamy sobie nauczanie św. Jana Pawła II, ale także włączamy się do zbiórki Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która wspiera zdolną młodzież z ubogich rodzin. Dzięki staraniom Księdza Proboszcza mogliśmy gościć stypendystów Fundacji, którzy odczytali fragmenty z nauczania Jana Pawła II.
W parafialnej kawiarence czekały pyszne ciasta, m.in. oczywiście kremówki, wystawy rysunków dzieci oraz zdjęć ze spotkań parafian Z Ojcem Świętym Janem Pawłem II. Znalazło się również miejsce na kącik czytelniczy, gdzie przy herbatce można było zagłębić się w lekturze dzieł Papieża.
Z głębi serca dziękujemy wszystkim parafianom za przygotowanie tego dnia i wspólne radowanie się swoją obecnością. Ten dzień pokazał, że możemy „iść naprzód z nadzieją” w sercu.

GALERIA ZDJĘĆ