FESTYN PARAFIALNY 25.06.2017r.

Dobra zabawa, pyszne jedzenie, wiele atrakcji dla dzieci, pokaz samochodów Straży Pożarnej i motocykli policyjnych , degustacja produktów oferowanych przez  sklep ze zdrową żywnością, kiermasz książek i wiele innych atrakcji – tak krótko o festynie parafialnym, który poprzedziła Msza Święta pod przewodnictwem znamienitego gościa Bp Antoine Chbeir – biskupa diecezji Latakia w Syrii . Biskup spotkał się z członkami Parafialnego Zespołu Caritas .

Uczestnicy festynu wsparli  odbudowę szpitala w Aleppo, wrzucając datki do specjalnie oznakowanych puszek.

Dziękujemy  Księdzu Proboszczowi, Księżom, Pani Jagodzie, Panu Tadeuszowi  i wspólnotom parafialnym  za pomoc w przygotowaniu festynu  oraz  oczywiście parafianom i gościom za udział w zabawie.

Relacja foto poniżej.