O G Ł O S Z E N I A  D U S Z P A S T E R S K I E

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

5 maja 2024 r.

1. W dzisiejszą niedzielę adoracyjną, o godz. 17.00 zmiana Tajemnic Różańcowych, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe.

2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, codziennie, o godz. 17.30.

3. W poniedziałek, po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

4. W środę, uroczystość św. Stanisława, głównego patrona Polski.

5. W środę, o godz. od 15.00 do godz. 18.00 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, następnie adoracja w ciszy, o godz. 17.30 nabożeństwo majowe i nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.

6. W piątek rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

7. W przyszłą niedzielę, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu będziemy przeżywać w naszej Parafii uroczystość I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.00, a rocznicę I Komunii św. na Mszy św. o godz. 13.00.

W tym dniu nie ma Mszy św. o godz. 12.30, zapraszamy na Mszę św. o godz. 13.00.

8. Zapraszamy na pielgrzymkę szlakiem św. Pawła, na Maltę i Gozo, w dniach 8-15 października br., koszt 4500 zł, 150 euro. Szczegóły w gablocie.

9. Dziękujemy naszym Parafianom za obecność, wszelkie wyrazy zrozumienia, życzliwości i przekazane ofiary na potrzeby Kościoła. Życzymy błogosławionego, bezpiecznego i zdrowego tygodnia.

10. Zachęcamy do czytania czasopism katolickich, a także cytatów z Pisma Świętego.