Spotkanie opłatkowe Liturgicznej Służby Ołtarza

Przy akompaniamencie kolęd śpiewanych przez zespół ElectroGórale spotkali się ministranci i lektorzy wraz ze swoimi rodzicami oraz swoim opiekunem ks. Piotrem na kolejnym spotkaniu opłatkowym. Oprócz wielu chwil szczęścia i łez wzruszenia przy dzieleniu się opłatkiem dużo zadowolenia dostarczyła wspólna zabawa animowana przez zespół. Dodatkowym zaskoczeniem była obecność kleryków Metropolitalnego Seminarium Duchownego we Wrocławiu, którzy wraz z dk. Piotrem dzielili chwile radości wraz z ministrantami. Na zakończenie spotkania specjalne wyróżnienie dla najlepszego ministranta w roku 2016 otrzymał Filip Zacharewicz. Dodatkowo każdy z członków Liturgicznej Służby Ołtarza dostał budzik, by idąc za słowami Papieża Franciszka „wstać z kanapy” i nie tylko udać się na poranną Mszę św., ale także głosić Chrystusa w swoim domu i szkole.