Dzień Papieski 2016

„Miłosierdzie czynów nadaje nieodpartą moc miłosierdziu słów” św Jan Paweł II

9 października 2016r. obchodziliśmy XVI Dzień Papieski pod hasłem „Bądźcie świadkami miłosierdzia”.  Jak co roku tego dnia wsparliśmy fundusz stypendialny fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Po uroczystej Mszy św. z inicjatywy Ks. Proboszcza wspólnoty parafialne zorganizowały festyn dla wszystkich parafian.

Gościliśmy Wrocławską Orkiestrę Dętą. Było smacznie i radośnie. Dzieci uczestniczyły w licznych konkursach ,zabawach, warsztatach zorganizowanych przez uczniów i nauczycieli SP28 i ZS3. Punktem kulminacyjnym festynu była licytacja obrazów „Miłosierdzie”, namalowanych przez uczestników Światowych Dni Młodzieży, z której dochód zostanie przekazany za pośrednictwem Parafialnego  Zespołu Caritas na potrzeby najbiedniejszych mieszkańców naszej Parafii.

Dziękujemy wszystkim za ten piękny i owocny czas.

TUTAJ GALERIA ZDJĘĆ Z FESTYNU PARAFIALNEGO