Dzień Skupienia LSO 12.03.2016

Zakończył się w naszej parafii historyczny, bo pierwszy Dzień Skupienia dla ministrantów, lektorów i ceremoniarzy z Dekanatu Wrocław Zachód I. Gościliśmy w naszej wspólnocie Liturgiczną Służbę Ołtarza z parafii pw. M.M. Kolbego, pw. Macierzyństwa NMP, pw. św. Jadwigi Śląskiej, pw. Opatrzności Bożej oraz pw. NMP Królowej Pokoju. W sumie ponad 70 osób z sześciu parafii wrocławskich modliło się przy relikwiach św. Dominika Savio. Na program Dnia Skupienia prowadzonego przez ks. dr Roberta Begierskiego złożyła się konferencja, jak i Msza św. z homilią, na której można było lepiej poznać postać świętego patrona. W przerwie była również okazja do wzajemnego zapoznania przy herbacie i cieście przygotowanym przez rodziców naszych ministrantów.