Pielgrzymka Rady Parafialnej do Matki Bożej Przyczyny Naszej Radości

Pierwszy wyjazd nowo powołanej Rady Parafialnej poświęciliśmy  Matce Bożej Przyczynie Naszej Radości,  znanej  jako Maria Śnieżna.  Sanktuarium mieści się na Górze Iglicznej w okolicach Międzygórza.

Rada Parafialna zaprosiła na wyjazd przedstawicieli Parafialnego Zespołu Caritas i Apostolstwa Dobrej Śmierci.

Mszą świętą poprzedził wykład  Księdza Proboszcza Sanktuarium na temat miejscowego  kultu   Maryjnego i historii Kościoła. Przygotowaliśmy komentarze do liturgii słowa , oraz oprawę muzyczną.

Po strawie dla duszy udaliśmy się na spotkanie integracyjne przy grillu, gitarze, i dobrej zabawie, które wspaniale  zorganizowali przyjaciela naszego Księdza Proboszcza.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjąć z wyjazdu.

Modlitwa – św. Jana Pawła II

Najświętsza Panno Maryjo, Przyczyno Naszej Radości, Mario Śnieżna, Tyś Bogarodzicą, Tyś naszą Matką, naszą Królową. W Twoich rękach, Pośredniczko łask wszelkich, nasze życie i nasze zbawienie. Składamy u stóp Twoich wiarę, nadzieję i miłość. Bądź naszą radością, jak w przeszłości, tak również dziś. Amen.

św. Jan Paweł II – z modlitwy koronacyjnej 21.06.1983 r

Więcej o Sanktuarium Marii Śnieżnej